piątek, 1 lipca 2016

KONKURS - do wygrania bilety na przedpremierowy seans filmu "Facet na miarę" w kinie Atlantic w Warszawie.

   Dzisiaj mam dla Was kochani kolejny konkursik, w którym wygrać możecie podwójną wejściówkę do kina Atlantic w Warszawie na przedpremierowy pokaz filmu Facet na miarę.

   O czym jest ten film?

Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: "nie sposób mnie przegapić". Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

Miłości nie mierzy się w centymetrach! Świetnie przyjęty film zamknięcia Netia Off Camera 2016 w kinach od 15 lipca.   Seans odbędzie się 3 lipca o godzinie 19.10. Ponieważ jesteśmy przy filmie francuskim to pytanie konkursowe brzmi:

   Jaka jest Twoja ulubiona francuska komedia i dlaczego?

   Spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę najciekawszą i to jej autor otrzyma podwójną wejściówkę na film. Na zgłoszenia czekam do jutra (2 lipca) do godziny 16.00 i jak zawsze zostawiajcie je w komentarzach pod tym wpisem. Przypominam byście podali również adres e-mail, co ułatwi mi kontakt ze zwycięzcą.   A przy okazji, pozostając przy kinie Atlantic, małe ogłoszenie parafialne:
Wakacje to dobry czas, aby nadrobić zaległości w kinie albo zobaczyć jeszcze raz największe hity na dużym ekranie. Dlatego Kino Atlantic przygotowało specjalną ofertę „Lato z największymi hitami w Kinie Atlantic”. Od 1 lipca do 31 sierpnia do repertuaru naszego kina wrócą filmy, które cieszyły się największym zainteresowaniem w ostatnich miesiącach. Będzie można zobaczyć ponownie takie hity jak: „Iluzja” „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, „Spectre”, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”, „Dzikie historie”, „Amy”, „Nienawistna ósemka”, „Deadpool”, „Pokój”, „Listy do M. 2”, „Szybcy i wściekli 7”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „W głowie się nie mieści”, „Big short” oraz „Wilk z Wall Street”.  Bilety na wszystkie seanse z oferty „Lato w Kinie Atlantic” po 14 zł od poniedziałku do czwartku oraz 16 zł od piątku do niedzieli. 

6 komentarzy:

 1. Moją ulubioną komedia francuzką jest zdecydowanie film "Babcia Gandzia" (Paulette)- film, który zainspirował mnie i wykreował pomysł na biznes na stare lata. Wiadomo w Polsce na życie tylko i wyłącznie z emerytury nie ma co liczyć :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na stare lata chciałbym zostać bimbrownikiem, więc rozumiem :D Film też mi się podobał, więc przychylam się do tej odpowiedzi.

   Ale że nie zostawiłaś maila do siebie to proszę w kontakt ze mną, gdyż w przeciwnym razie bilet zostanie przekazany Jakubowi.

   Usuń
  2. No niestety, odzewu nie ma, a czas nagli, więc przekazuję bilet Jakubowi.

   Usuń
 2. Moją ulubioną francuską komedią zdecydowanie jest "Za jakie grzech Dobry Boże?", jeden z tych filmów, które oglądać można wciąż od nowa, i ciągle śmieć się do nieprytomności, to jeden z tych filmów, przy których lepiej nic ne jeść i nie pić, bo nagły nieprzewidziany wybuch śmiechu jakich podczas projekcji zdarzyć się może mnóstwo nie ułatwi nam zadania utrzymania i niewyplucia tego co akurat przełykaliśmy bądź piliśmy w ustach. Jest to jeden z tych nielicznych filmów, które oprócz niezwykłego scenariusza, pełnego, gagów, skeczów i komicznych dialogów, zawiera w sobie także pewnego rodzaju naukę, naukę, niedoprzecenienia a mianowicie tolerancji, nie tylko w stosunku, do innego pochodzenia, wiary, życiowych wyborów ale także w stosunku do innych ras, czy koloru skróry, uczy by nigdy nie dać ograniczać się naszym ksenofobicznym i rasistowskim poglądam ba! wręcz walczyć z nimi, starać się poznać człowieka od wewnątrz a nie od tego jak wygląda z daleka. Jest to dla mnie absolurtnie poruszający film, komedia, która jednocześnie jest opowieścią o najróżniejszych typach miłości, zupełnie takich bajkowych, które zdarzają sie raz w życiu i o których każdy sam z nas skrycie bądź nie ale zawsze marzy. W zderzeniu z czołowymi i utalentownymi aktorami, zebraną grupą starszych doświadczonych już aktorów, jak i dopiero wchodzących do najgłośniejszych produkcji, pełnych werwy, wiary w swoje umiejętności, talentu, życzliwości i uśmichu który procentuje radością u widzów, sprawia, iż oglądanie tego filmu jest nieskrywaną przyjemnością, a każda kolejna minuta spędzania czasu razem z bohaterami, jest niezwykłą dawką ciętego humoru i świetnego kina.

  kowalski_kuba@Onet.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa odpowiedź, lecz bilet wędruje do Justyny (jeśli się ze mną skontaktuje), bo jej komentarz zwyczajnie mnie rozbawił.
   Z tym że, jeśli do wieczora się ze mną nie skontaktuje to przekażę go Tobie. Tak czy inaczej, konkursów będzie pewnie jeszcze sporo ;)

   Usuń
  2. Tak jak zapowiedziałem, bilet trafia do Ciebie ;)

   Usuń