piątek, 17 czerwca 2016

KONKURS - do wygrania bilety na przedpremierowy seans filmu "Iluzja 2" w kinie Atlantic w Warszawie.

   Kolejny konkurs z kinem Atlantic w Warszawie. Tak po prawdzie to miał być wczoraj, ale zapiłem i... a nieważne. Tym razem mam podwójną wejściówkę na przedpremierowy pokaz filmu Iluzja 2 24 czerwca o godzinie 20:45.

OPIS:
Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.Zwykle aby wygrać należało odpowiedzieć na pytanie związane z tematyką filmu, ale że dziś rozpiera mnie fantazja to uderzymy z innej beczki:

Piwo, wino czy wódka? I dlaczego?

Nagrodę otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi. Na zgłoszenia czekam w komentarzach pod tym wpisem do 23. 06. 2016 r. do godziny 16. Pamiętajcie zostawić też do siebie maila, bym mógł się skontaktować ze zwycięzcą.


2 komentarze:

  1. DŻASTA PEDERASTA22 czerwca 2016 09:26

    Jak mówi stare mądre przysłowie głupi ten kto daje, a głupszy ten co nie bierze. Tak więc wybieram i piwo i wódkę! Chociaż ostatnio wódka zdradziła mnie z tym łajdakiem - kieliszkiem. tak więc wybieram PIWO :)

    OdpowiedzUsuń